607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Etui na butelki, torba termiczna, grey melange - Skip Hop

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Skip Hop


Cena: 73,00 zł

Etui na butelki grey melange amerykańskiej firmy Skip Hop.

 

Elegancka i praktyczna torba termiczna ułatwi przechowywanie jedzenia i przekąsek w trakcie spacerów lub dłuższych samochodowych lub rowerowych wycieczek. W zestawie z torbą jest wkład chłodzący.

W torbie termicznej Skip Hop pomieszczą się dwie butelki, bidon, słoiczki z jedzeniem lub inne ulubione przekąski. W torbie można przenosić zarówno ciepłe dania jak i wymagające chłodu napoje. By utrzymać niską temperaturę wystarczy włożyć do torby  wcześniej zamrożony wkład chłodzący (będący częścią zestawu).

Termotorba zamykana jest szczelnie na dwustronny zamek błyskawiczny - co zdecydowanie ułatwia dostęp do jej zawartości oraz skraca czas potrzebny na wyjęcie butelki lub przekąski i tym samym lepiej utrzymuje pożądaną temperaturę w jej wnętrzu. Torba wyposażona jest w specjalny pasek zamykany na klips - można więc łatwo i bezpiecznie zamocować torbę w zasięgu ręki, np.: do ramy wózka, roweru lub do podręcznej torby.

Termoizolacyjny materiał z którego uszyte jest wnętrze torby, w zależności od potrzeb utrzymuje ciepłą lub zimną temperaturę. W zestawie znajduje się wkład chłodzący.

 

 

Wymiary: 17 cm x 9 cm x 23 cm.

Produkt jest nowy.Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).