607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Aktualności - najnowsze dostawy, aktualne promocje, rady i porady

,,Twoje ciałopozytywne dojrzewanie” dla chłopców już dostępne w BubuKids! Reflo, kubek treningowy, kubek do nauki picia
Przewodnik po ciałopozytywnym dojrzewaniu to idealna książka dla chłopców w wieku 8-12 lat, pomagająca zrozumieć zmiany zachodzące w ciele w wieku dojrzewania. Nowość od ,,moonka” to także przydatna książka dla rodziców, która w prosty sposób przekazuje bardzo istotne kwestie, o których nie tak rzadko jest ciężko rozmawiać ze swoimi dziećmi.
Nowość w ofercie Bubukids – kubek do nauki picia od Reflo Reflo, kubek treningowy, kubek do nauki picia
Niezbędnik przy bezpiecznej nauce picia z otwartego naczynia i alternatywa kubka niekapka – kubek Reflo. Polecany przez logopedów, pediatrów, ortodontów i terapeutów zajęciowych.  Zaprojektowany w czterech kolorach. Już teraz dostępny w Bubukids.
Dla małego lekarza lub weterynarza Klinika weterynaryjna B.toys, kraków, zabawa w weterynarza
B.toys, Janod, Djeco, Little Dutch - zestawy lekarskie i zestawy weterynaryjne od znanych i uwielbianych na całym świecie marek. Zobacz jakie mamy w BubuKids zabawki pozawlające wcielić się dziecku w rolę lekarza i lekarki lub weterynarki i weterynarza.
Kocyk - otulacz do fotelika samochodowego La Millou La Millou, kocyk do fotelika, koc do fotelika, otulacz do fotelika, dostępny od ręki w Krakowie
Kocyk do fotelika samochodowego to must have na nadchodzącą jesień i zimę. La Millou oferuje otulacze w pięknych i oryginalnych wzorach, chroniąc przed chłodem i zapewniając komfort dziecku. W BubuKids dostępny on-line, jak i stacjonarnie.
Suplementy diety Health Labs Care już w BubuKids HealthLabs, Kraków, suplementy diety, suplement diety
Suplementy diety na poprawę urody, wzmocnienie włosów i paznokci, walkę z niedoskonałościami skóry, na wsparcie pracy tarczycy, a także na poprawę samopoczucia. Nowość w asortymencie BubuKids - suplementy Health Labs Care.
Zabawki do piaskownicy i na plażę quut, scrunch, b.toys, djeco - najlepsze zabawki do piasku i na plażę
Lato bez codziennych wizyt w piaskownicy lub długich godzin spędzonych na plaży, to lato stracone. Zapraszamy na krótki przegląd piaskowych zabawek.