607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Aktualności - najnowsze dostawy, aktualne promocje, rady i porady

Lalka szmacianka - Little Dutch Lalka szmacianka, Lalki szmacianki, Sophia, Kraków
Lalki szmacianki, klasyka lalek. Od wieków. Ich początki były proste, mamy zszywały z kawałków dostępnych tkanin laleczki, którymi później przez lata bawiły się dzieci.
Kosz Mojżesza – design i ekologia kosz mojżesza childhome, kosz mojżesza ahoj

Kosze Mojżesza marek Childhome oraz AhojBaby łączą w sobie to, co w BubuKids lubimy najbardziej. Są zarówno stylowe, dobrze wykonane, ręcznie produkowane, funkcjonalne oraz ekologiczne. To wszystko sprawia, że czekamy z tęsknotą na każdą dostawę tych produktów.

 

Morphun = zabawy matematyczne morphun, klocki konstrukcyjne, kraków, zabawki matematyczne, nauka matematyki, matematka dla przedszkolaka, matematyka w podstawówce

Są zabawki, które od pierwszego wejrzenia zyskują nasze uznanie. Dlatego też, jak poznaliśmy serię klocków matematycznych marki Morphun wiedzieliśmy, że musimy je wprowadzić do BubuKids.
Bulldog - nowy wzór od Skip Hop skip hop plecak, skip hop zestaw jedzeniowy, skip hop bidon, kraków, bulldog, buldog
Miłośnicy buldogów będą wniebowzięci! Właśnie dotarła do nas nowa kolejna dostawa nowości marki Skip Hop. A w niej seria produków z buldogiem.
Pastelowe B.box'y już dostępne b.box, bbox, paselowe bboxy
Początek stycznia to wiele nowości w BubuKids. Jednak jedna z nich była przez nas szczególnie wyczekiwana - pełna gama kolorystyczna marki B.box.