607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

11%

Mata edukacyjna Explore & More Amazing Arch Activity Gym- Skip Hop

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Skip Hop


Cena: 445,00 zł (499,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Mata edukacyjna Explore & More Amazing Arch Activity Gym- amerykańskiej firmy Skip Hop.
 


Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).

Mata Explore & More Amazing Arch Activity Gym - firmy Skip Hop to zabawka edukacyjna, która stymuluje zmysły małego dziecka(od pierwszych miesięcy życia). Mata pobudza także umiejętności ruchowe oraz pozytywnie wpływa na rozwój poznawczy i emocjonalny.

 

Matę edukacyjną Explore & More Amazing Arch podobnie jak wszystkie zabawki z kolekcji Explore & More wyróżnia oryginalny wygląd i niespotykane funkcjonalności.Różne elementy maty zostały zaprojektowane tak, by wraz z upływającymi miesiącami zabawka rosła wraz z dzieckiem i odpowiednio stymulowała jego zmysły.

 

Mata Explore & More Amazing Arch Activity Gymwykonana jest z miękkiego materiału o różnorodnej, kontrastowej fakturze. Niektóre części maty wyposażone są w dodatkowe atrakcje - dotykając je dziecko może sprawić, że zaszeleszczą lub zapiszczą. Mata jest wyposażona w Amazing Arch, czyli specjalny, wielozadaniowy pałąk. W zależności od potrzeb i etapu rozwoju dziecka pałąk montuje się nad matą lub z boku maty.

 

Pałąk umieszczony nad matą dedykowany jest najmłodszym dzieciom, które ciekawie obserwują świat leżąc przede wszystkim na plecach. Kiedy niemowlę zaczyna próbować podnosić głowę - wystarczy przepiąć pałąk z zabawkami na bok maty, a pod ramiona podłożyć wygodną poduszkę Tummy Time (dołączoną do maty). Dla dziecka, które potrafi już samodzielnie siedzieć, boczne ustawienie pałąka zapewni mu swobodny dostęp do ciekawych zabawek.

 

Pałąk Amazing Arch może także pełnić rolę statywu. Tuż za lusterkiem znajduje się specjalnie zaprojektowana kieszeń na smartfon. Dziecko przeglądając się w lusterku, nie zauważy obiektywu więc aparatem smartfona można uchwycić i zarejestrować najciekawsze, niepowtarzalne ujęcia. Można także skorzystać z opcji wideo rozmowy - dzięki temu dziadkowie lub krewni będą mogli obserwować maluszka oraz do niego mówić.

 

Mata jest wyposażona w pomysłowe zabawki. Jedną z nich jest lis, który - gdy coś zadźwięczy w pobliżu - zaczyna się rytmicznie poruszać. Lis reaguje na różne dźwięki, np.: gaworzenie dziecka, sygnał telefonu. Gryzak - jeżyk gra znaną angielską melodię "If You're Happy And You Know It Clap Your Hands" (zawiera 2 niewymienne baterie manganowe cynkowo- powietrzne. Czas działania baterii wynosi 3h ciągłej pracy.). Pszczoła w przeźroczystym brzuszku nosi grzechoczące, kolorowe koraliki. Z sową można bawić się w chowanego - gdy pociągniemy za chmurę - gryzak wyjdzie ze swojej kryjówki i wyda dźwięk huu-huuu (zawiera jednorazową baterię litowo- manganową. Czas działania baterii załączonej do zestawu wynosi 19h ciągłej pracy.). Obrotowa święcąca kula (zawiera niewymienną alkaliczną baterię cynkowo-manganową.) Zabawki zachęcają do aktywności motorycznej i manualnej - dziecko będzie próbowało poruszyć lub złapać zwierzątko, sprawdzić co ono potrafi, czy podnieść główkę, aby dokładnie mu się przyjrzeć.

W zestawie z matą jest również pikowana poduszka Tummy Time która mobilizuje dziecko do leżenia na brzuszku i pomaga mu utrzymać prawidłową pozycję.

 

Mata świetnie izoluje chłodną podłogę, łatwo się ją składa, rozkłada i transportuje. 

 

Wymiary maty po rozłożeniu: 96,5 cm x 96,5 cm, a z pałąkami jest wysoka na około 50,8 cm.


Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolny od BPA, ftalanów i PCV.

 

Wiek dziecka: 0 m +

Produkt jest nowy, w torbie wykonanej z folii, zapinanej na solidne rzepy, z rączką. Idealnie nadaje się na prezent.

 

Do każdego zakupu dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.

 

 Zobacz prezentację zalet maty na filmie: