607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Zestaw do tworzenia biżuterii 150 elementów - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 61,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Zestaw do tworzenia biżuterii 150 elementów B.eauty Pops kanadyjskiej firmy B.toys.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.

 

Zestaw do tworzenia biżuterii składa się z 150 elementów. Elementów biżuterii nie nawleka się na sznurek, ale wczepia jeden w drugi. Takie łącznie elementów świetnie rozwija sprawność manualną. Zestaw jest idealny dla dzieci, które przygotowują się do pójścia do szkoły lub już ćwiczą naukę pisania. Samodzielne tworzenie biżuterii dla siebie, rodziny i koleżanek daje dziecku wiele radości i zabawy.

Biżuteria jest zapakowana w praktyczny słój z uchwytem - łatwy do przenoszenia. Duża liczba elementów w zestawie sprawi, że świetnie nada się on do zabawy dla dwójki dzieci (np. dla rodzeństwa). W zestawie znajduje się książeczka pokazująca przykładowe łączenia elementów i pomysły na biżuterię.

Zestaw może stanowić uzupełnienie zestawów biżuterii B.toys 300 lub 500 elementów.


Zabawka rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz rozwija wyobraźnię. Intensywne kolory stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo elementy biżuterii firmy B.toys mają różne kształty i wypustki, dzięki czemu stymulują sensorycznie.


Tworzywo z którego wykonano biżuterię nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 4 l+

 

Wymiary opakowania: średnica: 10,2 cm, wysokość: 10,2 cm.


Biżuteria jest zapakowana w słój z wygodnym uchwytem ułatwiającym przenoszenie. Do słoja przymocowana jest zawieszka prezentowa. Zestaw idealnie nadaje się na prezent.

 

Produkt jest nowy, z metką.

Odpowiednik tego zestawu - w wersji zawierającej 500 elementów - został uhonorowany wyróżnieniem w XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku", organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka.