607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

14%

Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane

Dostępność: Wysyłka 2-3 dni robocze

Producent: Wydawnictwo Burda Książki NG


Cena: 29,99 zł (34,90 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane
(Nela mała reporterka)

 Nela ma dziewięć lat i jest młodą globtroterką, która oczami małej dziewczynki opowiada o odwiedzonych miejscach na całym świecie. Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane to druga książka młodej podróżniczki! Oprócz książek Nela nagrywa także ciekawe programy podróżnicze, które dzieci znają z ekranów telewizorów oraz serwisów VOD TVP.

Nela rozpoczęła swoje podróże w wieku pięć lat, gdy zaczęła wraz z rodzicami podróżować po całym świecie oraz nagrywać filmy podróżnicze. Jej idolem jest Steve Irwin i podobnie jak on chce zostać doskonałą prezenterką podróżniczką. Do tej pory Nela zwiedziła wiele ciekawych miejsc na różnych kontynentach. W Afryce Afryce zwiedzała i opisywała Etiopię, Zanzibar, Tanzanię, Kenię i Mauritius. W Azji Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Filipiny, Wietnam, a także Sri Lankę. Ameryka Południowa to odwiedzone Peru, Boliwia, Chile, Kostarykę i Panamę. 

Tym razem Nela zapraszam w kolejna niezapomnianą podróż. W książce Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane wspólnie z Nelą dziecko odwiedzi piękne miejsca oraz pozna fascynujące opowieści o zwierzętach, które Nela zobaczyła. Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możesz podróżować ze Nelą małą reporterkę oraz przeżywać wspaniałe przygody!

Spis treści:

1. Afrykańskie safari

2. Wodospad na Nilu Błękitnym

3. Dlaczego flamingi są różowe?

4. Góry Semien

5. Jeden dzień na Zanzibarze

6. Żółwie z wyspy Gili 

7. Wyprawa na Komodo

8. Straszliwe robale

9. Świątynia małp

10. Czy boisz się hipopotama?

 

 

Dodatkowe informacje:

Wydawca: Burda książki

Rok wydania: 2014

Oprawa: twarda

Liczba stron 160

Format: 16.5x21.5 cm

Numer ISBN: 9788375966039

Książka jest nowa.