607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Pałąk interaktywny, baby gym, ocean, różowy - Little Dutch

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Little Dutch


Cena: 239,00 zł

Pałąk interaktywny, baby gym, ocean, różowy holenderskiej firmy Little Dutch

Pałąk dla niemowląt marki Little Dutch jest wykonany z wytrzymałego, oszlifowanego drewna. Dołączone zabawki są miękkie i bezpieczne dla rączek dziecka.

Pałąk z zabawkami stymuluje koordynację rąk i oczu oraz stymuluje zmysły małego dziecka. Pomalowany przyjazną dla dzieci farbą na bazie wody.
Wykonany z wytrzymałego, oszlifowanego drewna. Do pałąka dołączono zawieszki interaktywne, które mają za zadanie wzbudzać ciekawość malucha oraz wpływać na jego rozwój ruchowo-poznawczy. Można go postawić na dywanie, macie, podłodze lub w łóżeczku. Zawieszki, takie jak konik morski, wielorybek i rybki z pewnością zaciekawią każdego maluszka.

Kolekcja Ocean. Kolor różowy
.

Ostrzeżenie: aby zapobiec możliwym obrażeniom, zdejmij zabawkę, gdy tylko dziecko spróbuje unieść się na dłoniach lub zacznie siadać

Wysokość: 42,5 cm. 

Szerokość : 56 cm.

Wiek dziecka: od urodzenia do 6 miesięcy.


Little Dutch to holenderska firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia, produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex, akcesoria do pokoików dziecięcych oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również zabawki, czy pojazdy wytwarzane z drewna. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka.

logo Little Dutch
pałąk interaktywny Ocean różowy Little Dutch