607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Pałąk, baby gym, ocean, miętowy - Little Dutch

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Little Dutch


Cena: 239,00 zł

Pałąk, baby gym, ocean, miętowy holenderskiej firmy Little Dutch

Pałąk dla niemowląt marki Little Dutch jest wykonany z wytrzymałego, oszlifowanego drewna. Dołączone zabawki są miękkie i bezpieczne dla rączek dziecka.

Pałąk z zabawkami stymuluje koordynację rąk i oczu oraz stymuluje zmysły małego dziecka. Pomalowany przyjazną dla dzieci farbą na bazie wody. Urządzenie można postawić na macie. Kolor błękitny.
Zawieszki, takie jak konik morski, wielorybek i rybki z pewnością zaciekawią każdego maluszka. Kolekcja Ocean. Kolor miętowy.

Ostrzeżenie: Aby zapobiec zaplątaniu się i zranieniu dziecka, usuń tę zabawkę, gdy dziecko zacznie się czołgać na czworakach.

Wymiary: 48 cm x 60 cm x 52 cm.

Wiek dziecka: od urodzenia do 6 miesięcy.

 

Produkt jest nowy.

Little Dutch to holenderska firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia, produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex, akcesoria do pokoików dziecięcych oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również zabawki, czy pojazdy wytwarzane z drewna. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka.

logo Little Dutch

pałąk ocean miętowy Little Dutch