607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Gitara Awokado Rock-A-Mole - Skip Hop

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Skip Hop


Cena: 80,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

Gitara Awokado Rock-A-Mole firmy Skip Hop

 

Mieszanka country i guac&roll! Zwariowana gitara-awokado inspiruje młodych muzyków dźwiękami imitującymi gitarę, świecącymi przyciskami i uroczym uśmiechem! Wygodna dla małych rączek, które z łatwością będą obracać pestkę i przyciskać kolorowe guziki. To zabawka, która pomaga rozwijać umiejętności motoryczne oraz świetnie stymuluje zmysł wzroku i słuchu.

Pod przyciskami kryje się 6 piosenek, 6 dźwięków imitujących gitarę i kolorowe światła. Obrotowa pestka wygrywa 4 dźwięki imitujące gitarę. Zabawka pomaga rozwijać umiejętności motoryczne. Stymuluje zmysł wzroku i słuchu.

Wymaga 3 baterii AAA (zestaw zawiera).

Tworzywo z którego wykonano zabawkę nie zawiera ftalanów.

Wymiary (cm): 28 x 15 x 7.

Wiek dziecka: 6 m+

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).

gitara awokado zabawka Skip Hop