607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Zawieszka do wózka, łóżeczka, chmurka - Skip Hop

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Skip Hop


Cena: 61,00 zł

Zawieszka do wózka, łóżeczka, chmurka amerykańskiej firmy Skip Hop

Pomysłowa dwustronna zabawka – z jednej strony jest wesoła, pogodna chmurka, zerkająca otwartymi oczkami, a z drugiej strony – grzecznie śpiąca. 

Zabawka zachwyca różnorodnością bodźców edukacyjnych, jak i jakością wykonania. Chmurka uszyta jest z bajecznie kolorowych tkanin o rozmaitej miękkości i fakturze, a maluch dotykając je może sprawić, by poszczególne elementy zaszeleściły, zapiszczały lub grzechotały. Gdy pociągniesz za wiszący uchwyt z gryzakiem, cała zawieszka zacznie wibrować. 

Chmurka grzechocze i wibruje po pociągnięciu za wiszący uchwyt z gryzakiem, kropelka szeleści, gwiazdka jest piszczałką.

Uniwersalne uchwyty pozwalają przyczepić zabawkę do wózka, fotelika samochodowego jak również ramy łóżeczka i maty edukacyjnej. Zawieszona w zasięgu małych rączek, zachęcać będzie dzieci do wspaniałej zabawy i aktywności również poza domem.

Stymuluje zmysł dotyku, słuchu i wzroku, rozwija zdolności motoryczne i manualne.

Wiek dziecka: 0 m +
 

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).

zawieszka chmurka Skip Hop