607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Zestaw kąpielowy 8w1, wanienka i stojak, cloud pink - Luma

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: LUMA


Cena: 389,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Zestaw kąpielowy 8w1, wanienka i stojak, cloud pink holenderskiej firmy LUMA

Zestaw kąpielowy LUMA zawiera osiem elementów niezbędnych w codziennej pielęgnacji niemowlaka: wanienkę, stojak, wkładkę dla noworodka, wiadro z przykrywką, rurkę odprowadzającą wodę, bezpieczny zestaw do manicure, grzebień i szczotkę, termometr do kąpieli.


Wanienka ma nowoczesną konstrukcję, a stojak i wkładka dla noworodka gwarantują dodatkowy komfort podczas kąpieli. Stojak może być używany tylko w połączeniu z wanienką LUMA. Pomysłowy i szybki system montażu, sprawia że całość jest bardzo stabilna i bezpieczna. Po kąpieli można łatwo zdjąć nogi i przechowywać zestaw w wygodny sposób - zajmuje mało miejsca. Anatomiczny kształt wkładki zapewnia odpowiednie wsparcie i jednocześnie pozwala dziecku na wykonywanie swobodnych ruchów rączkami i nóżkami w czasie kąpieli. Wkładka przeznaczona jest dla dzieci od 0 do 8 m-cy i do wagi ok. 8 kg.

Wiaderko z przykrywką ma wiele zastosowań: można kąpać w nim swoją pociechę, może służyć do napełniania i opróżnienia wody z wanienki po kąpieli oraz jako kosz na zużyte pieluszki i chusteczki. Dzięki rurce odpływowej można łatwo wylać wodę z wanienki - prosto do wiadra LUMA. Zestaw do manicure, w skład którego wchodzą: cążki, pilniczek i nożyczki, jest zapakowany w eleganckie etui. Termometr będzie niezbędny do sprawdzania temperatury wody w wanience (idealna to woda o temp. 37 stopni). Szczotka i grzebień idealnie sprawdzą się przy codziennej pielęgnacji włosów i głowy maluszka.


W skład zestawu wchodzą:
- wanienka,
- stojak na wanienkę,
- rurka odpływowa,
- wkładka do wanienki,
- termometr do kąpieli,
- wiaderko z przykrywką na pieluszki,
- grzebień i szczotka,
- zestaw do manicure,
- pudełeczko do przechowywania,
- nożyczki,
- cążki,
- pilniczek.


Zestaw wyprodukowano w Holandii.

Wiek: 0 m+

Wymiary:
- wanienka: 75 cm x39 cm x 25 cm,
- wkładka do kąpieli: 49 cm x23 cm x 18 cm,
- wiaderko: 37,5 cm x 34,5 cm x 31 cm,
- stojak pod wanienkę: 78 cm x32 cm x16 cm.


Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Produkt jest nowy.


LUMA powstała w 2010 roku jako siostrzana marka holenderskiej marki bebe-Jou, która ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji przedmiotów do kąpieli i pielęgnacji niemowląt i małych dzieci. Dla LUMY charakterystyczny jest jednak specjalny design, nowoczesność i prostota, co jest wyraźnie widoczne w kolorach, grafice i stylu tych produktów.
Wszystkie produkty Luma zostały zaprojektowane i wyprodukowane z najwyższą starannością w Holandii.