607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Jeździk żuczek, światła i klakson - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 189,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Jeździk żuczek Buggly Wuggly kanadyjskiej firmy B.toys.

Sympatyczny żuczek - jeździk będzie idealnym towarzyszem zabaw dla dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki.

Żuczek posiada czułki wyposażone w klakson (dwa różne rodzaje dźwięków) i światło. Jeździk ma wygodne, stabilne siedzisko, a pod klapą siedzenia dziecko może chować różne drobiazgi.

Maksymalne obciążenie jeździka: 23 kg.


Tworzywo z którego wykonano jeździk nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 1-3 l

Zabawka wyposażona w 3 baterie AAA.

 

Wymiary jeździka: 50,8 cm x 26 cm x 38 cm.

 

Jeździki ze względów ekologicznych nie mają opakowania. Wyposażone są w estetyczną przywieszkę prezentową do wpisania imienia dziecka. Idealnie nadają się na prezent.

Produkt jest nowy, z metką.
B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.