607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Moskitiera do wózka spacerowego - Easywalker

Dostępność: Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych

Producent: Easywalker


Cena: 75,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Moskitiera do wózka spacerowego -  holenderskiej firmy Easywalker.


Moskitiera holenderskiej marki Easywalker, kompatybilna ze wszystkimi wózkami spacerowymi marki.

Solidna, funkcjonalna i łatwa do mocowania – na wzmocnionych rogach ma otwory, które zakłada się na zaczepy u góry i dołu wózka. Lekka i przewiewna siatka skutecznie chroni dziecko przed owadami i promieniowaniem UV.

Kolor: biały


Wszystkie akcesoria Easywalker zostały starannie zaprojektowane i utrzymane w klasycznym stylu marki. Stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia wózków, dzięki którym można je jeszcze lepiej dostosować do aktualnych potrzeb dziecka i rodzica.

 
Produkt jest nowy. Do każdego zakupu dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.


Holenderska marka Easywalker słynie z prostego stylu, połączonego z rewolucyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które zdobywają wiele nagród na całym świecie. Wózki i akcesoria Easywalker mają przede wszystkim ułatwiać rodzicom codzienność z dzieckiem, umożliwiać spędznie wspólnego czasu w spokoju i bez przeszkód, bez względu na to, czy spacerują w pobliżu domu, czy wybierają się na dłuższe wycieczki. Wózki wyróżnia wysoka jakość, dbałość o szczegóły i wyjątkowy design. Są wygodne dla dziecka, a jednocześnie funkcjonalne dla rodziców.