607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Parasolka uniwersalna do wózka, szara - Easywalker

Dostępność: Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych

Producent: Easywalker


Cena: 145,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Parasolka uniwersalna do wózka -  holenderskiej firmy Easywalker.


Parasol do wózka holenderskiej marki Easywalker. Łatwy do zamocowania na ramie wózka.

Uchwyt w pełni regulowany, z możliwością ustawienia w każdej pożądanej pozycji. Chroni dziecko przed promieniowaniem UV (testowane, 50+) i deszczem. Kompatybilny ze wszystkimi wózkami i spacerówkami marki, a także z większością wózków i spacerówek innych marek.

Kolor: szary z czerwonym logo marki.


Wszystkie akcesoria Easywalker zostały starannie zaprojektowane i utrzymane w klasycznym stylu marki. Stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia wózków, dzięki którym można je jeszcze lepiej dostosować do aktualnych potrzeb dziecka i rodzica.

 
Produkt jest nowy. Do każdego zakupu dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.


Holenderska marka Easywalker słynie z prostego stylu, połączonego z rewolucyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które zdobywają wiele nagród na całym świecie. Wózki i akcesoria Easywalker mają przede wszystkim ułatwiać rodzicom codzienność z dzieckiem, umożliwiać spędznie wspólnego czasu w spokoju i bez przeszkód, bez względu na to, czy spacerują w pobliżu domu, czy wybierają się na dłuższe wycieczki. Wózki wyróżnia wysoka jakość, dbałość o szczegóły i wyjątkowy design. Są wygodne dla dziecka, a jednocześnie funkcjonalne dla rodziców.