607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Organizer do wózka - Easywalker

Dostępność: Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych

Producent: Easywalker


Cena: 219,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Organizer do wózka -  holenderskiej firmy Easywalker.


Poręczny organizer do wózka holenderskiej marki Easywalker. Ma niewielkie rozmiary, przegrody – większą i mniejszą – i jest łatwy w montażu (posiada pasy do zamocowania na rączce wózka). Idealny na drobne rzeczy dziecka, m. in. butelkę, pieluchy czy ukochaną maskotkę. Wykonany z płótna w kolorze czarnym, wygodnego w czyszczeniu. Pasuje do wszystkich wózków i spacerówek marki, a także do większości spacerówek i wózków innych marek.


Wszystkie akcesoria Easywalker zostały starannie zaprojektowane i utrzymane w klasycznym stylu marki. Stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia wózków, dzięki którym można je jeszcze lepiej dostosować do aktualnych potrzeb dziecka i rodzica.

Kolor: czarny


Produkt jest nowy. Do każdego zakupu dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.


Holenderska marka Easywalker słynie z prostego stylu, połączonego z rewolucyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które zdobywają wiele nagród na całym świecie. Wózki i akcesoria Easywalker mają przede wszystkim ułatwiać rodzicom codzienność z dzieckiem, umożliwiać spędznie wspólnego czasu w spokoju i bez przeszkód, bez względu na to, czy spacerują w pobliżu domu, czy wybierają się na dłuższe wycieczki. Wózki wyróżnia wysoka jakość, dbałość o szczegóły i wyjątkowy design. Są wygodne dla dziecka, a jednocześnie funkcjonalne dla rodziców.