607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Książeczka edukacyjna Wesołe Podwórko - Skip Hop

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Skip Hop


Cena: 87,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Książeczka edukacyjna Wesołe Podwórko amerykańskiej firmy Skip Hop.


Multisensoryczna książeczka w kształcie domku to osiem stron i nieskończona ilość doznań i niespodzianek, które dziecko może samodzielnie odkrywać. Książeczkę można oglądać na płasko, albo postawić ją w taki sposób, żeby stworzyła domek w wymiarze 3D. Jedna strona książeczki zawiera kontrastujące ze sobą kolory: biel, czerń i szarość, a druga jest serią nasyconych barw. Szeleszczące okienko, gryzak biedronka, muchomor piszczałka czy możliwość zabawy w a-kuku z ptaszkiem to tylko niektóre z możliwości zabawy tę książeczką

 

Liczne kontrastowe obrazki zapewniają dziecku stymulację wzrokową. Zabawka zawiera wstążeczki, bezpieczne dla dziecka lusterko, szeleszczące okienka, które można zamykać i otwierać, ptaszka do zabawy w a-kuku oraz gryzak biedronkę.


Wymiary: 13 cm x 4 cm x 18 cm.

Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolny od BPA, ftalanów i PCV.

Wiek dziecka: 0 m +

 

Produkt jest nowy.

O marceSkip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).