607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Wiaderka do wody, kąpieli, Zoo - Skip Hop

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Skip Hop


Cena: 57,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

Wiaderka do wody, kąpieli Zoo amerykańskiej firmy Skip Hop.

Klasyczna zabawka kąpielowa w nowoczesnej odsłonie. Idealnie dopasowane do małych rączek wiaderka kąpielowe z ulubionymi bohaterami: pszczółką, małpką, sową, pieskiem i biedronką. Dziecko może wiaderka zanurzać, napełniać wodą oraz obserwować różne "deszczowe" efekty. W zestawie jest 5 wiaderek.

 

Wiaderka do wody marki Skip Hop gwarantują wiele atrakcji, wspierając kreatywność dziecka i i jego zdolności motoryczne. Wiaderka mają zaokrąglone brzegi rączek, wygodne do trzymania. Mogą służyć jako kubek do spłukiwania włosów dziecka. Po napełnieniu wodą wiaderek dziecko może obserwować trzy różne "deszczowe" efekty, dzięki otworom umieszczonym w dnie wiaderek.

 

Zabawka nie zajmuje dużo miejsca, wiaderka można układać jedne na drugich.

Wymiary wiaderka: 9 cm x 9 cm x 5 cm.

Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolny od BPA, ftalanów i PCV.

Wiek dziecka: 9 m +

 

Produkt jest nowy, w foliowym opakowaniu.

O marceSkip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).