607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Pojemnik na mokre chusteczki Swipes, szary - Skip Hop

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Skip Hop


Cena: 44,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Pojemnik na mokre chusteczki Swipes amerykańskiej firmy Skip Hop

Przenośny pojemnik na mokre chusteczki to wygodne rozwiązanie na spacer z dzieckiem, podróż czy wyjście z dzieckiem z domu.

Posiada bezpieczne, szerokie, szczelne, silikonowe zamknięcie, dzięki czemu chusteczki nie tracą wilgoci i zachowują świeżość za każdym razem, kiedy chcemy z nich skorzystać. Sprężysta, wewnętrzna wkładka pozwala łatwo dozować chusteczki. Pokrywka jest zabezpieczona przed samoistnym otwieraniem się. Pojemnik ma wygodny, silikonowy uchwyt, dzięki któremu możemy go łatwo trzymać w ręku, przymocować do wózka lub po prostu wrzucić go do torby z pieluchami.

Pojemnik na mokre chusteczki mieści 25 chusteczek, a przeźroczyste etui umożliwia łatwe sprawdzanie czy pojemnik należy uzupełnić.

Wymiary: 19 cm x 13 cm x 4 cm

Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa, wolny od BPA, ftalanów i PCV.

 

Produkt jest nowy, w foliowym opakowaniu.
Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci. Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).