607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Grzechotki Trio Explore & More - Skip Hop

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Skip Hop


Cena: 63,00 zł

Grzechotki Trio z serii Explore & More amerykańskiej firmy Skip Hop.

 


Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).

Zabawki z serii Explore & More firmy Skip Hop to zabawki edukacyjne, która stymulują zmysły małego dziecka (od pierwszych miesięcy życia). Kolorowe, kontrastowe, łatwe do chwycenia dla małego dziecka i bezpieczne. Zabawki Explore & More przyciągają uwagę dziecka i dostarczają mu wiele bodźców sensorycznych.

Zestaw Grzechotek Trio Explore & More składa się z trzech muzycznych jajek - marakasów. Instrumenty są łatwe w obsłudze - by wydobyć z nich głośne i klarowne brzmienie wystarczy energicznie nimi potrząsać. Marakasy sprawdzą się jako instrument perkusyjny do wspólnego, rodzinnego muzykowania. Pięknie brzmią zarówno solo,  jak i w chórkach - niczym profesjonalne, akustyczne przeszkadzajki. Komponowania własnych melodii z Sówką, Jeżykiem i Liskiem będzie dla maluszka wspaniałą zabawą i zaszczepi w nim zamiłowanie do muzycznych eksperymentów.

Każdy z marakasów wydaje inny, głośny i klarowny dźwięk.

Zabawka została wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły. Zabawka umuzykalnia, rozwija koordynację ruchową, poczucie rytmu, inspiruje wyobraźnię, uczy kreatywności, cierpliwości i wytrwałości oraz pomaga wyrażać emocje.

 

Wymiary każdej grzechotki: 6 cm x 5 cm x 7 cm.


Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolny od BPA, ftalanów i PCV.

 

Wiek dziecka: 3 m +

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.