607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Śpiworek do wózka 3 sezony, mały, czarny - Skip Hop

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Skip Hop


Cena: 385,00 zł

Śpiworek do wózka 3 sezony, mały, czarny amerykańskiej firmy Skip Hop.


Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).

 

Trzy sezonowy śpiworek do wózka firmy Skip Hop to produkt, który można na bieżąco dopasowywać do zmieniającej się aury i potrzeb dziecka.

Skip Hop Stroll & Go składa się z dwóch elementów - uniwersalnego śpiworka i ciepłej dopinki. W chłodniejsze dni (również te wietrzne i deszczowe) o komfort maluszka zadba uniwersalna warstwa śpiworka. Gdy zrobi się wyjątkowo mroźnie - wystarczy przypiąć do niego drugą warstwę - ciepłą dopinkę. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się podczas podróży i szybkich zmian otoczenia - zimą wchodząc do sklepu czy autobusu można błyskawicznie odpiąć ocieplaną warstwę, chroniąc tym samym dziecko przed przegrzaniem.

Zewnętrzna warstwa śpiworka i dopinki jest wiatroszczelna i wodoodporna. Z kolei wewnętrzna, polarowa warstwa śpiworka jest bardzo komfortowa i mięciutka. Śpiworek jest wyposażony w regulowany kaptur, kieszonkę i kółeczko do którego można przymocować smoczek lub ulubioną zabawkę. W razie potrzeby można otworzyć dół śpiworka (np. gdy buty dziecka są zabłocone).

Śpiworek jest wykonany z materiału, który łatwo utrzymać w czystości (wyprać ręcznie lub w pralce automatycznej).

 

Wymiary śpiworka: 75 cm x 40,6 cm.

Wiek dziecka: 0 - 12 m

Produkt jest nowy.