607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Kubek niewysypek Zoo Motyl - Skip Hop

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Skip Hop


Cena: 39,00 zł

Kubek niewysypek z serii Zoo Pack amerykańskiej firmy Skip Hop.


Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).

 

Kubek - niewysypek to praktyczne i wygodne naczynie na przekąski. Idealne dla dzieci, które chcą jeść samodzielnie.

Główną zaletą kubka jest specjalnie skonstruowana przykrywka, w taki sposób by dziecko mogło samodzielnie wyciągnąć z kubka przekąski bez rozsypywania wokół. Aby wyciągnąć przysmak dziecko musi włożyć rękę do kubka, chwycić go palcami i delikatnie wyciągnąć. Kubek sprawdzi się zarówno w domu (koniec ze sprzątaniem rozsypanego jedzenia), jak i na spacerze czy wycieczce (koniec z okruchami w samochodzie czy torebce). Wyjadanie przysmaków zajmie dziecko na dłuższy czas, jednocześnie usprawniając motorykę jego coraz zręczniejszych palców. Kubek idealnie nadaje się przy rozszerzaniu diety metodą BLW.

Kubek posiada antypoślizgowe uszko do trzymania, jest bardzo poręczny i łatwo nim manipulować. Ścianki kubka są przezroczyste - łatwo kontrolować jego zawartość i w razie potrzeby uzupełnić zapasy. Posiada szeroki otwór - po odkręceniu pokrywki, łatwo jest napełnić kubek, a później dokładnie umyć (tradycyjnie lub w zmywarce).

 

Wymiary kubka: 9,15 cm x 11,5 cm x 9 cm.
Pojemność: 222 ml
Waga: 100 gram


Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa, wolny od BPA, ftalanów i PCV.

 

Wiek dziecka (rekomendowany): 12 m+

 

Produkt jest nowy, w foliowym opakowaniu.