607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Mata edukacyjna Treetop i 5 zabawek - Skip Hop

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Skip Hop


Cena: 340,00 zł

Mata edukacyjna Treetop i 5 zabawek amerykańskiej firmy Skip Hop.


Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).

 

Mata Treetop i 5 zabawek to zabawka edukacyjna, która pobudza umiejętności ruchowe oraz pozytywnie wpływa na rozwój poznawczy i emocjonalny małego dziecka (od pierwszych miesięcy życia).

Poszczególne elementy maty Treetop zostały zaprojektowane tak, by wraz z upływającymi miesiącami zabawka rosła wraz z dzieckiem i odpowiednio stymulowała jego zmysły. Mata wykonana jest z miękkiego materiału o różnorodnej fakturze, urozmaicona w dodatkowe atrakcje - dotykając je dziecko może samo sprawić, że zaszeleszczą lub zapiszczą.

Do maty Treetop można przymocować specjalny pałąk na zabawki. Na pałąku znajduje się 13 okrągłych uchwytów, które umożliwiają zawieszenie zabawek na różnych wysokościach. Pluszowe zawieszki nad główką dziecka - sowa, wiewiórka, ptaszek oraz jabłuszko będą zachęcać do aktywności motorycznej i manualnej - dziecko będzie próbowało poruszyć lub złapać zwierzątko, sprawdzić co ono potrafi, czy podnieść główkę, aby dokładnie mu się przyjrzeć.

W zestawie z matą jest również pikowana poduszka Tummy Time która mobilizuje dziecko do leżenia na brzuszku i pomaga mu utrzymać prawidłową pozycję. Gdy dziecko wyrośnie z maty edukacyjnej - matę można zawiesić na ścianie dziecięcego pokoju, a zabawki, dzięki uniwersalnej zawieszce zamocować na ramie łóżka, przy foteliku samochodowym lub w wózku.

Mata Treetop posiada 17 różnych wariantów zabawy; można jej używać na 4 sposoby - z pałąkami, do zabawy podczas leżenia na brzuszku i na plecach, bez pałąków - jako wygodny kocyk edukacyjny, a także jako ciekawą dekorację ścienną w dziecięcym pokoju.

Mata Treetop i 5 zabawekświetnie izoluje chłodną podłogę, łatwo się ją składa, rozkłada i transportuje.

 

Wymiary maty po rozłożeniu: około 86 cm, a z pałąkami jest wysoka na około 53 cm.


Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolny od BPA, ftalanów i PCV.

 

Wiek dziecka: 0 m +

 

Produkt jest nowy, w torbie wykonanej z materiału i folii, zapinanej na suwak, z rączką. Idealnie nadaje się na prezent.