607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Tkany kocyk z bawełny organicznej, miętowy - Poofi

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Poofi


Cena: 119,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Tkany kocyk z bawełny organicznej polskiej firmy Poofi.


Poofi to polska marka, która stara się odpowiadać na potrzeby współczesnych rodziców, dla których ważne jest aby produkty dedykowane ich dzieciom były nie tylko funkcjonalne, ale miały też oryginalny wygląd. Wszystkie produkty Poofi są dokładnie przemyślane pod kątem funkcjonalności.

 

Miękki i przyjemny w dotyku, wykonany z bawełny organicznej kocyk zapewni dziecku ochronę przed chłodem oraz uprzyjemni relaksujący odpoczynek i sen.

 

 Pierwszy kocyk często staje się najlepszym przyjacielem dziecka - zastępuje przytulankę, chroni przed chłodem, by po latach stać się pamiątką z dzieciństwa, przywołującą miłe wspomnienia.

Kocyki tkane Poofi wykonane są z przędzy organicznej posiadającej certyfikat GOTS. Certyfikat ten mogą uzyskać wyroby włókiennicze, które zawierają minimum 70% włókien organicznych. Global Organic Textile Standard jest uznawany za najważniejszy certyfikat w branży materiałów organicznych, obejmujący wszystkie etapy produkcji wyrobów z tkanin naturalnych - od surowca do gotowego produktu.


Skład: 100% bawełna organiczna

Wymiary: 90 cm x 75 cm.


Produkt jest nowy.

Kocyk został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.