607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Tornister, plecak ergonomiczny z akcesoriami, Tiny BEAR mighty - Ergobag

Dostępność: Wyprzedany (produkcja zakończona). ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA Z INNYMI WZORAMI. SZCZEGÓŁY NIŻEJ.

Producent: Ergobag


Cena: 0,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikatorProdukcja tego wzoru została zakończona, a wszystkie egzemplarze wyprzedane. Zachęcamy do zapoznania się z innymi wzorami - także nowościami na 2022 r.

Ergobag otrzymał certyfikat
niemieckiego stowarzyszenia działającego na rzecz ergonomii pracy i ogranicznia chorób kręgosłupa - więcej o tym można przeczytać na stronie: Jak Ergobag dba o proste plecy dziecka?
Tornistry z serii Prime (pojedyncze plecaki - dużo atrakcyjniejsze ceny od cen zestawów) oraz całe zestawy plecaków z bogatym wyposażeniem marki Ergobag jako pierwsi wprowadziliśmy do regularnej sprzedaży na polski rynek w 2015 r.
Jako bezpośredni importer plecaków od początku staraliśmy, aby ich cena dla polskich klientów była atrakcyjniejsza od ceny obowiązującej w całej Europie.Plecaki Ergobag to pierwsze na świecie plecaki,
które rosną wraz dzieckiem - dzięki temu oraz wielu innym opracowanym przez producenta rozwiązaniom są prawdopodobnie najbardziej ergonomicznymi plecakami na świecie. Oprócz tego plecak Ergobag w zupełności wystarczy na kilka lat (pozwala na dostosowanie plecaka do wzrostu dziecka od 110 cm do 140 cm). Dla starszych dzieci (od wzrostu 140 cm do 180 cm) w naszej ofercie można znaleźć tornistry Satch.

 

W 2016 r. wprowadzamy na polski rynek nowe kolory plecaków serii Prime

 

Wygodny, ergonomiczny i praktyczny tornister dla ucznia. Plecaki Ergobag łączą ergonomiczne cechy nowoczesnych plecaków trekkingowych ze wszystkim, co potrzebne jest w plecaku szkolnym.

Plecak ma jedną dużą kieszeń ściąganą sznurkiem ze stoperem i klapę z zapięciem magnetycznym oraz drugą, przestronną kieszeń z przodu, zapinaną na suwak. W głównej komorze tornistra są dwie przegrody umożliwiające segregowanie zawartości. W przedniej kieszeni znajduje się uchwyt na butelkę i miejsce na śniadaniówkę.

Tornister ma wbudowane aluminiowe szyny stabilizujące a także jest wyposażony w szeroki pas biodrowy, dzięki czemu ciężar rozkłada się od ramion do bardziej stabilnego obszaru miednicy. Wbudowana linka kompresująca utrzymuje zawartość tornistra bliżej kręgosłupa. Wyściółka pleców jest dobrze wentylowana dzięki siatkowy wstawkom. Odpowiednio szerokie szelki trzymają się stabilnie na ramionach dziecka, dodatkowo podtrzymywane przez regulowany pas piersiowy.

Tornister jest tak skonstruowany, że łatwo jest go dopasować do wzrostu dziecka (od 110 cm do 150 cm wzrostu). Ma regulowane szelki, pas piersiowy i pas biodrowy dla lepszego dopasowania i wygody dziecka. Regulowany jest także punkt zaczepienia szelek. Podszewka w kontrastowym kolorze ułatwia przeglądanie zawartości tornistra. Dół tornistra jest usztywniony, z czterema nóżkami chroniącymi przed zabrudzeniem i wilgocią.

Dodatkowo jest też miejsce na wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz uchwyt ułatwiający wieszanie tornistra. Doczepiane do plecaka, wymienne krążki pozwolą dopasować plecak do stylu i zainteresowań dziecka. Elementy odblaskowe zapewniają dobrą widoczność.

Tornister jest wykonany z wodoodpornej tkaniny.


 


Zestaw zawiera:

- tornister,

- podręczny plecak na strój sportowy, baletowy, itp., z możliwością łatwego przymocowania do tornistra,

- FolderBox - wkładka ułatwiająca pakowanie i przechowywanie książek formatu A4,

- piórnik z wyposażeniem (22 części w zestawie, w tym 17 kredek Stabilo), o wymiarach 21 cm x 14 cm x 4 cm,

- piórnik - saszetka, o wymiarach: 24,5 cm x 10,5 cm x 5,5 cm,

- 5 wymiennych, doczepianych krążków z obrazkami.

 

Cechy tornistra:

- łatwe dopasowanie do wzrostu dziecka (od 110 cm do 150 cm wzrostu),

- klapa zamykana na zapięcie magnetyczne,

- wbudowana linka kompresująca utrzymuje zawartość tornistra bliżej kręgosłupa, zabezpiecza zawartość przed przemieszaniem się,

- regulacja punktu zaczepienia szelek,

- regulowany pas piersiowy i regulowany szeroki pas biodrowy,

- miejsce na wpisanie imienia i nazwiska dziecka,

- wstawki z materiału odblaskowego,

 - możliwość indywidualnego dopasowania wyglądu plecaka za pomocą doczepianych, wymiennych krążków,

- waga: 1100 g, pojemność 20 litrów.

 

Tornister ma wymiary 25 (szerokość) x 22 (głębokość) x 35 cm (wysokość). Jest wykonany w całości z wodoodpornej tkaniny, wykonanej w 100% z przetworzonych butelek PET.

 

Uwaga! Tornister z przodu ma suwak do przyczepienia odblasków. Odblaski można dokupić osobno.