607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

14%

Naciśnij mnie

Dostępność: Wysyłka 2-3 dni robocze

Producent: Wydawnictwo Babaryba


Cena: 28,50 zł (33,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Naciśnij mnie (Wydanie polsko-francuskie)
 
(autorzy: Hervé Tullet)

Książka Hervé Tulleta, to absolutna rewolucja i prawdziwy przełom projektowaniu interakcji, dziecka z książką. Bez kiczowatych platików, bez migających lampek, bez tandetnej muzyki. Każdy kto spotkał się z tą książką pokochał ją o pierwszego czytania, zwłaszcza dzieci.

Dlatego książka Naciśnij mnie od kilku lat jest międzynarodowym hitem i będzie nim przez wiele kolejnych lat. Będzie też przyjacielem Waszego dziecka na dłuższy czas. Naciśnij mnie zostało wydana już w 24 krajach, trafiła m.in. na listę bestsellerów "New York Timesa". Hervé Tullet, autor oraz ilustrator - ojciec trójki dzieci - sprawił, że książka rozmawia z dziećmi.

Naciśnij mnie to książka, którą trzeba przekręcać, na którą trzeba dmuchać, której trzeba klaskać, a ona w zamian odwdzięcza się uśmiechem i radością dziecka. Interaktywna, niezapomniana, zachęca dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy i nauki. Niezwykłe przygody kolorowych kropek rozbudzą wyobraźnię każdego czytelnika!.

Zobacz film:


 

Wybrane recenzje książki:

Widujemy czasem książki, co nie wiedzą, czy jeszcze są książką czy piszczącą, pełną guziczków zabawką. Ta książka jest książką na pewno, a piski, kwiki i inne odgłosy zabawy wydaje się przy niej osobiście. Jeśli przyłapiemy kogoś z domowników na klaskaniu, chuchaniu i potrząsaniu tą książeczką, nie martwmy się. Znaczy to, że dał się porwać do wesołej zabawy przez kilka kolorowych kropek. Świetny minimalistyczny pomysł i wykonanie. Michał Rusinek („Twoje Dziecko”) 

Pomysł prosty, dlatego niezwykły. Trochę tu żartu, trochę nauki. Książka interaktywna wymagająca zasilenia wyobraźnią. Naprawdę świetna! Katarzyna Kubisiowska („Mamo To Ja”)   Ta książka absorbuje dzieci totalnie, co wydaje się nieporozumieniem w erze komputerów, kiedy już 2-latek sprawniej od mamy obsługuje zarówno konsolę gier wideo, jak i pilota telewizora. A jednak! To interaktywne rysunkowe dzieło autorstwa Hervé Tulleta zaprasza do zabawy, wobec której trudno pozostać obojętnym. (...) Książeczka ta przeczy wszelkim regułom postępowania ze słowem drukowanym, bo kto to słyszał o tym, żeby potrząsać książką albo dotykać jej palcami? Tym bardziej zachwyca, gdy widzę, z jakim zapałem zabierają się za nią kilkulatkowie, a to chyba najlepsza reklama. Katarzyna Kazimierowska („Zwierciadło”) 

Genialne naciskanie! ...i dmuchanie, klaskanie, przekręcanie, pocieranie. I nie jest to opinia o najnowszej aplikacji na smartfona, tylko o zwykłej papierowej książce! Hervé Tullet jest tatą trojga dzieci, nic więc dziwnego, że doskonale wie, o co chodzi maluchom. Dzięki temu powstała magiczna książka „Naciśnij mnie”. Jedna żółta kropka nie poradzi sobie bez dziecięcej pomocy - kropkę należy naciskać i pocierać - wtedy zmienia kolor i pojawiają się jej towarzyszki. Ale cuda dzieją się również wtedy, gdy klaszczemy nad książką, przekręcamy nią czy dmuchamy w kierunku kropek - żeby sprawdzić efekt działań, wystarczy po prostu przekręcić stronę. Paulina Jakubowska (Polskie Radio)

 

Dodatkowe informacje:

Wydawca: Babaryba

Rok wydania: 2011

Oprawa: twarda

Liczba stron: 56

Format: 22.0 x 22.0 cm

Numer ISBN: 978-83-931805-3-0

Książka jest nowa.