607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Organizer do samochodu, czarno-szary - Prince Lionheart

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Prince Lionheart


Cena: 121,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

Organizer backseatORGANISER na fotel samochodowy amerykańskiej firmy Prince Lionheart.Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwow 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.

 

Bezpieczny organizer niezbędny w podróżach z dzieckiem.

Przydaje się do przechowywania zabawek, książek, butelki z piciem oraz pozwala utrzymać porządek w rzeczach dziecka w czasie podróży. Po bokach organizer ma dwa praktyczne zaczepy, na których można przymocować zabawki. Mata ochronna z organizerem służy również do ochrony tylej części siedzenia samochodowego przed zabrudzeniem.

W górnej części maty znajdują się trzy kieszenie - jedna zapinana na rzep i dwie na zamek. U dołu są dwie kieszenie, np. na butelki oraz kieszeń zapinana na rzep z czterema przegródkami.

Organizer jest zapinany wokół zagłówka, pasuje praktycznie do każdego modelu fotela samochodowego. Łatwy do utrzymania w czystości.


Produkt jest nowy, w estetycznym opakowaniu.