607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Mata piankowa dwustronna 90 x 150 - Prince Lionheart

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Prince Lionheart


Cena: 149,00 zł

Dwustronna mata piankowa amerykańskiej firmy Prince Lionheart.
 

Piankowa mata idealna dla małych i trochę starszych dzieci - jako miejsce do zabawy, do odpoczywania, ćwiczenia umiejętności raczkowania, siadania i stawiania pierwszych kroków. Mata świetnie izoluje chłodną podłogę i stanowi amortyzację w razie upadku dziecka. Małe dzieci będą chętnie raczkować czy leżeć na brzuszku oglądając geometryczne kształty w kontrastowych barwach.Starsze dzieci chętnie wykorzystają matę do zabawy autami, klockami Lego, do zabawy w naukę liczenia zwierząt, domków.

 

Mata jest wykonana z tworzywa EPE wysokiej jakości. Jest dwustronna - po jednej stronie jest obrazek z farmą, a z drugiej strony obrazek z geometrycznymi kształtami. Mata może z powodzeniem zastąpić dywan i stanowić ciekawy element dekoracyjny dziecięcego pokoju.
Wymiary maty po rozłożeniu: 90 cm x 150 cm x 1 cm.

 

Łatwe do utrzymania w czystości tworzywo, wodoodporne.


Mata wykonana z nietoksycznej pianki EPE.

 

Wiek dziecka: 0+

Produkt jest nowy, w torbie wykonanej z materiału i folii, z rączką i estetycznym zapięciem. Idealnie nadaje się na prezent.
Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwo w 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.