607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Mata piankowa dwustronna 176 x 198 ABC/Miasto - Prince Lionheart

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Prince Lionheart


Cena: 172,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

Mata piankowa amerykańskiej firmy Prince Lionheart.


Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwo

w 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.

 

Piankowa mata idealna dla małych i trochę starszych dzieci - jako miejsce do zabawy, do odpoczywania, ćwiczenia umiejętności raczkowania, siadania i stawiania pierwszych kroków. Mata świetnie izoluje chłodną podłogę i stanowi amortyzację w razie upadku dziecka. Starsze dzieci chętnie wykorzystają matę do zabawy autami, klockami Lego czy innymi, do nauki alfabetu i poznawania angielskich nazw zwierząt czy mieszkańców podwodnego świata.

 

Mata jest wykonana z tworzywa EPE wysokiej jakości. Jest dwustronna - po jednej stronie są obrazki do nauki alfabetu, a z drugiej strony obrazek z ulicami i domkami. Mata może z powodzeniem zastąpić dywan i stanowić ciekawy element dekoracyjny dziecięcego pokoju.

Wymiary maty po rozłożeniu: 176 cm x 198 cm x 0,5 cm.

 

 

Łatwe do utrzymania w czystości tworzywo, wodoodporne.


Mata wykonana z nietoksycznej pianki EPE.

 

 

Wiek dziecka: 0+

 

Produkt jest nowy, w torbie wykonanej z materiału i folii, z rączką i estetycznym zapięciem. Idealnie nadaje się na prezent.