607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Wózki Greentom

Sortuj:

Wózek Greentom, to niesamowita holenderska marka: ergonomia, bezpieczeństwo, nowoczesny i oryginalny design oraz ekologia w jednym.

Greentom to wózki pomyślane jako produkt przyszłości. Przede wszystkim wytwarzane w sposób jak najmniej obciążający środowisko naturalne, są praktycznie w 100% ekologiczne. Twórcy marki wierzą w maksymę pioniera minimalizmu Ludwiga Miesa van der Rohe: "mniej znaczy więcej". Designerzy marki przez godziny nieustannie pracują, aby niemal każdy element wózka został maksymalnie zoptymalizowany. Dzięki temu w jednym wózku udało się połączyć wiele cech, które sprawiają, że Greentom to ukochany wózek milionów dzieci i rodziców na całym świecie.

Greentom - wygoda, elegancja i styl

Dzięki minimalistycznemu podejściu do projektowania wózek Greentom zyskał właściwości, które wyraźnie odróżniają go od konkurencji. Pierwsze na co zwracają uwagę użytkownicy Greentomów to łatwość prowadzenia, w zasadzie nawet z dzieckiem w środku wózek można prowadzić jedną ręką nie męcząc się przy tym właściwie wcale. Jednocześnie nie zapomniano o tym, aby wózek był wygodny dla dziecka.

Greentom - wózek, który może się zmieniać

Koncept wózka Greentom to innowacyjne podejście w zakresie zmiany charakteru i stylu wózka. Wózek Classic Upp składa się z podstawowej ramy oraz tapicerki. Kolorów tapicerek jest kilkanaście i można je wymieniać w dowolnej chwili. Zajmuje to dosłownie kilka minut. Wystarczy użyć dołączonego do wózka kluczyka, odpiąć jedną tapicerkę i wpiąć kolejną. Dzięki temu w zależności od pogody, potrzeb lub pory roku można dosłownie każdego dnia mieć wózek w innym stylu. Raz może być to stonowana szarość, innym razem dostojna czerń lub szalony pomarańcz!