607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Mata piankowa z 26 kolorowymi puzzlami, alfabet - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 194,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Mata piankowa z 26 kolorowymi puzzlami kanadyjskiej firmy B.toys.

Duża, bajecznie kolorowa mata piankowa składa się z 26 puzzli z literami alfabetu.

Każdy z kwadratowych puzzli ma w sobie wyjmowaną literkę. Mata jest wykonana z miękkiej pianki, świetnie izoluje chłodna podłogę i stanowi  amortyzację w razie upadku dziecka
. Starsze  dzieci chętnie wykorzystają matę do nauki alfabetu lub układania wyrazów z liter. Mata nadaje się również do budowania konstrukcji przestrzennych: domku, bazy, tunelu czy garażu dla aut.

Mata po rozłożeniu tworzy wygodną powierzchnię o wymiarach 140 cm x 140 cm (plus 1 dodatkowa płytka). Mata jest zapakowana w ładne, praktyczne opakowanie wielokrotnego użytku, zapinane na zamek, z funkcjonalnym uchwytem.


Materiały z których wykonano matę nie zawierają ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 3 l +

 

Wymiary maty: 140 cm x 140 cm (plus 1 dodatkowa płytka).

Wymiary jednego elementu: 30,5 cm x 30,5 cm.

Wymiary opakowania: 61 cm x 30,5 cm x 16,5 cm.

Mata jest estetycznie zapakowana. Idealnie nadaje się na prezent.


Produkt jest nowy, z metką.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.